google play

Sklep 

 

PLAY

 

pasek

 

 Google Play to internetowy sklep z aplikacjami, grami, muzyką, książkami, magazynami, filmami i programami TV. Treści ze sklepu są przeznaczone do korzystania za pomocą urządzeń działających pod kontrolą systemu operacyjnego Android. Służy do pobierania darmowych oraz płatnych aplikacji oraz w/w rzeczy.

 

 

 Jak założyć konto google na tablecie bądź smartfonie??

  

Przy pierwszym włączeniu telefonu pracującego pod kontrolą systemu Android na ekranie zobaczysz prośbę o wprowadzenie danych konta Google. Jak postępować w przypadku, gdy pominąłeś ten krok lub nie masz konta, a chcesz kupić coś w Google Play?

Jeżeli w ogóle nie msz konta Google, wybierz Ustawienia->Konta i synchronizacja->Dodaj konto->Google->Dodaj nowe i wybierz opcję Utwórz konto. Zostaniesz poproszony o wpisanie m.in. imienia i nazwiska, nazwy użytkownika, hasła, które następnie będziesz musiał potwierdzić, itp. Po wypełnieniu pól naciśnij przycisk Następny krok i postępuj zgodnie z instrukcjami, które pomogą Ci założyć konto.

 

 

 Synchronizacja

 

 Pozwala zachować na serwerze między innymi kontakty, terminarz i ustawienia naszego urządzenia.

Jeśli na początku przygody z Androidem nie synchronizowałeś urządzenia z kontem Google, wystarczy kilka minut, aby zmienić ten stan rzeczy. Wejdź w Ustawienia-> Konta i synchronizacja->Dodaj konto->Google (wybierz z listy proponowanych usług) i zaloguj się na swoje konto.

 

konto Google na smartfonie

 

pasek

Wstecz